Rzeszów

Kolejny raz miałam okazję pozwiedzać piękne miasto Rzeszów, a nawet udało mi się zrobić kilka zdjęć. Poprzednim razem byłam na Juwenaliach i nie było za bardzo okazji do sfotografowania centrum, ponieważ przez całe miasto przechodziła parada studentów. Już wtedy zdążyłam się zauroczyć Rzeszowem. Podoba mi się klimat tego miasta i jest tam na prawdę wiele pięknych miejsc. Mój chłopak oprowadził mnie po tych najbardziej znanych i stwierdzam, że jest super przewodnikiem ! Na pewno częściej będę tam przyjeżdżać <3
Ten uroczy mostek znajduje się w Ogrodach Bernardyńskich.
Tuż obok ogrodów stoi Pomnik Czynu Rewolucyjnego (chyba ikona Rzeszowa :D)
Zaraz przy pomniku znajduje się Galeria i Hotel Rzeszów. 
Z tego co zauważyłam w Rzeszowie jest dużo parków, a na pewno więcej niż w Białymstoku. My byliśmy w Parku Jedności Polonii z Macierzą.
Aleja Pod Kasztanami to jedno z moich ulubionych miejsc! Jest to uroczy mały deptak niedaleko Letniego Pałacu Lubomirskich (niżej).
Willa Tekielskiego z małymi wieżyczkami na dachu przy Alei Pod Kasztanami 
Również przy tej alejce znajduje się Fontanna Multimedialna, którą można oglądać z takich ławeczek ;)
Ulica 3 maja - jedna z najstarszych i najważniejszych, przy której znajduje się farny Kościół św. Wojciecha i św. Stanisława w Rzeszowie jest akurat w remoncie (po lewej). Nie wyglądało to zbyt ciekawie, ale zaraz obok jest piękny Rynek!
A na rynku Ratusz!
Wyżej widoczek z budynku wydziału architektury na Miasteczko Akademickie
No i Bulwary nad Wisłokiem - cudowne miejsce! (to zdjęcie zrobił mi chłopak w maju)

       Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam. A wiem, że wchodzą tu osoby z Rzeszowa więc poprawcie mnie jeśli coś jest nie tak. Nie mam ani jednego zdjęcia z kładki i Fontanny Multimedialnej (wiecie jak to jest robić zdjęcia w pełnym słońcu - tragedia). W każdym razie do Rzeszowa jeszcze wrócę, wiec może innym razem. Dodam jeszcze, że w centrum super pyszne jedzonko jest w Restauracji Konfitura, a jeśli znacie jakieś super miejsca, które warto odwiedzić to dajcie znać! :)

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos