PGE Narodowy

       W końcu udało mi się pojechać na Stadion Narodowy! <3 Szczerze mówiąc nie interesuję się za bardzo piłką nożną, mecze oglądam tylko wtedy gdy gra reprezentacja Polski (w ważnych turniejach hahah), ale śledzę piłkarzy na instagramie i oglądam kanał Łączy Nas Piłka na YT. Bywały tam filmiki nagrywane właśnie na PGE i zawsze chciałam zobaczyć jak to na prawdę wygląda. Btw polecam obejrzeć, niektóre są mega śmieszne ;)
      Byłam tam z chłopakiem i wybraliśmy zwiedzanie z przewodnikiem, oczywiście trasą "Piłkarskie emocje". Co do samego stadionu to na prawdę wygląda świetnie. Ale wszystkie pomieszczenia, które znam z wyżej wymienionych filmików były puste :( Okazuje się, że wszystko jest przygotowywane specjalnie na każdy mecz, ponieważ jest to stadion wielofunkcyjny i odbywają się tam różne imprezy.
Panorama z telefonu.
Stojąc tam, wszystko wydawało się małe jak na taki obiekt, ale kiedy usłyszałam, że może tam przebywać jednorazowo prawie 73 tys. osób ... wow to na prawdę robi wrażenie.
Cała procedura otwarcia lub zamknięcia dachu trwa ok. 40 minut i niestety ze względów bezpieczeństwa  nie może się to odbywać podczas żadnego wydarzenia. Sami wiecie jaka była sytuacja, gdy źle została podjęta decyzja dotycząca dachu :D
Telebimy wydawały się takie małe, a mają wielkość ok. 54 metrów kwadratowych. 
Wyobraźcie sobie teraz mieszkanie o takim metrażu i porównajcie ;) 
Na stadionie jest także dostępny punkt widokowy, ja tam byłam niecałe pół minuty, 
ze względu na mój lęk wysokości i nawet nie dałam rady zrobić tam zdjęcia :<
Tutaj makieta stadionu narodowego, stojąca w holu. Z tego co wiem na Stadionie Narodowym często odbywają się wystawy wielkich makiet. 
Podczas zwiedzania zobaczycie przeróżne miejsca na stadionie, szatnie piłkarskie, SPA, strefę VIP'owską itp. ale nie będę zdradzać wszystkich szczegółów, być może ktoś z Was wybierze się sam ;) a może ktoś był na jakimś koncercie na Stadionie? ;>

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos