Roses


        'Jesteście piękne, lecz próżne - powiedział im jeszcze. Nie można dla was poświęcić życia. Oczywiście moja róża wydawałaby się zwykłemu przechodniowi podobna do was. Lecz dla mnie ona jedna ma większe znaczenie niż wy wszystkie razem, ponieważ ją właśnie podlewałem. Ponieważ ją przykrywałem kloszem. Ponieważ ją właśnie osłaniałem. Ponieważ właśnie dla jej bezpieczeństwa zabijałem gąsienice (z wyjątkiem dwóch czy trzech, z których chciałem mieć motyle). Ponieważ słuchałem jej skarg, jej wychwalań się, a czasem jej milczenia. Ponieważ... jest moją różą.' 

Uwielbiam róże, to najpiękniejsze kwiaty jakie istnieją.
 zgodzicie się ze mną?
 nie tylko czerwone...
 a tu obrazek diy wykonany techniką stemplowania, czasem lubię sobie coś porysować, pomalować...

12 komentarzy:

 1. Są piękne :) Co dziwne - nie wyświetliło mi Twojego posta w liście czytelniczej :/

  pozdrawiam!
  ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście nie lubię czerwonych róż, ale Twoje zdjęcia z nimi w roli głównej mogłabym nawet powiesić w pokoju! Jestem zachwycona! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Róże niezależnie do koloru mają w sobie pewną szlachetność,delikatność i wdzięk :) Jednak czerwone róże jakoś nigdy nie należały do moich ulubionych kwiatów,znaczenie większą sympatią od dziecka darzyłam te zwykłe,polne w delikatnym różowym kolorze,bądź białe.Nigdy też nie przepadałam za tymi sprzedawanymi w kwiaciarniach,jak dla mnie są zbyt formalne i sztywne,kocham za to wszelkie fioletowe i niebieskie kwiaty,wszystkie polne dzwonki,firletki,wierzbówkę kiprzycę i delikatny bodziszek :) Z kolei moja mama totalnie odwrotnie :P Na zdjęciach jednak niezależnie od tego jakiego rodzaju są kwiaty,zawsze mi się podobają :) Dziś trafiłaś do mnie szczególnie ujęciami z czerwoną różą-aż czuję jej zapach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam odwrotnie i najbardziej lubię czerwone właśnie, ale to prawda, że w każdym kolorze wyglądają przepięknie :) dziękuję za taki komentarz <3

   Usuń
 4. Uwielbiam róże, choć wolę słoneczniki <3

  - mój blog -

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam róże, były moimi pierwszymi modelami, gdy zaczynałam swoją przygodę z fotografią ściskając w ręce zwykłą, małą "cyfrówkę" :)

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos.pl