o mnie


Cześć, jestem Pauli, witam Cię na mojej stronie :)

Zapewne znajdujesz się tutaj, bo zaciekawiły Cię moje zdjęcia i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie... a więc mam 24 lata i moją największą pasją jest fotografia. Chyba od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia. Traktowałam to jako zabawę, sposób na spędzanie wolnego czasu i najważniejsze dla mnie - kolekcjonowanie wspomnień.

Będąc w szkole podstawowej na urodziny dostałam swój pierwszy aparat i wtedy wszystko się zaczęło. Najpierw zdjęcia natury, fotorelacje z wycieczek, później zdjęcia robione koleżankom, a kiedy akurat nie było chętnej modelki robiłam zdjęcia sobie. Fotografia portretowa jest zdecydowanie moją ulubioną. Moje poczynania w tej dziedzinie znajdziesz w zakładce PORTRETY.  

Z biegiem czasu, gdy miałam coraz więcej doświadczenia, a mój aparat nie dawał mi już możliwości rozwoju kupiłam swoją pierwszą lustrzankę Nikona D3100 i założyłam stronę na której właśnie się znajdujesz, aby prezentować swoje zdjęcia w szerszym gronie. Obiektywy, których używam opisałam kiedyś tutajtych samych szkieł używam do dziś. W końcu też udało mi się spełnić moje największe fotograficzne marzenie i mam w posiadaniu pełną klatkę Nikona D610. Uważam jednak, że nie sprzęt robi z człowieka fotografa i nawet telefonem da się wyczarować fajne zdjęcia, moje można zobaczyć na instagramie @pauliphotos.

Oprócz robienie zdjęć uwielbiam podróżować. Nawet najmniejszy wypad za miasto bardzo mnie cieszy. Kocham odkrywać nowe miejsca i uwieczniać je na fotografiach. Relacje z moich wyjazdów możesz zobaczyć w zakładce PODRÓŻE. Pozostałe zdjęcia (natura, makro, codzienność, poradniki) umieszczam w kategorii LIFESTYLE.

Lubię światło dzienne, zachody słońca i naturalne kolory. Dokładam wszelkich starań, aby moje fotografie wyglądały naturalnie i estetycznie. Wciąż uczę się nowych rzeczy, nie tylko w kwestii samej fotografii, ale też późniejszej obróbki zdjęć. RAW'y edytuję w Lightroomie, retusz gdy jest konieczny wykonuję w Photoshopie.

Nie musisz być modelem/modelką by stanąć przed moim obiektywem. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz sesję skontaktuj się ze mną. Robię zdjęcia również na zasadach TFP, głównie przy swoich projektach (sesjach tematycznych) i sama dobieram modelki, ale jeśli masz ciekawy pomysł pisz śmiało, może stworzymy coś razem?

 paulaapaule@gmail.com

Kontakt również przez Facebooka Pauli Photos oraz maxmodels.

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos.pl