o mnie


Cześć, jestem Pauli, witam Cię na mojej stronie :)

Zapewne znajdujesz się tutaj, bo zaciekawiły Cię moje zdjęcia i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie... a więc mam 24 lata, pochodzę z Podlasia i moją największą pasją jest fotografia. Chyba od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia. Traktowałam to jako zabawę, sposób na spędzanie wolnego czasu i najważniejsze dla mnie - kolekcjonowanie wspomnień.

W podstawówce dostałam swój pierwszy aparat i wtedy wszystko się zaczęło. Najpierw zdjęcia natury, fotorelacje z wycieczek, później zdjęcia robione koleżankom (gdy brakowało mi modelek robiłam zdjęcia sobie). Fotografia portretowa jest zdecydowanie moją ulubioną. Najbardziej cieszy mnie to gdy moje modelki są zadowolone z naszej współpracy i mówią, że nie spodziewały się, że mogą tak wyglądać na zdjęciach. Staram się aby moje fotografie wyglądały naturalnie i estetycznie. RAW'y edytuję w Lightroomie, retusz wykonuję w Photoshopie. Lubię światło dzienne, zachody słońca i naturalne kolory. To wszystko znajdziesz w zakładce PORTRETY.

Z biegiem czasu, gdy miałam coraz więcej doświadczenia, a mój aparat nie dawał mi już możliwości rozwoju kupiłam swoją pierwszą lustrzankę Nikona D3100 i założyłam stronę na której właśnie się znajdujesz, aby prezentować swoje zdjęcia w szerszym gronie. Obiektywy, których używam opisałam kiedyś tutajtych samych szkieł używam do dziś. W końcu też udało mi się spełnić moje największe fotograficzne marzenie i mam w posiadaniu pełną klatkę Nikona D610.

Uważam też, że nie sprzęt robi z człowieka fotografa i nawet telefonem da się wyczarować fajne zdjęcia, moje można zobaczyć na instagramie @pauliphotos.

Oprócz fotografii uwielbiam podróżować. Nawet najmniejszy wypad za miasto bardzo mnie cieszy. Kocham odkrywać nowe miejsca i uwieczniać je na zdjęciach. Relacje z moich wyjazdów możesz zobaczyć w zakładce PODRÓŻE. Pozostałe zdjęcia (natura, makro, codzienność, poradniki) umieszczam w kategorii LIFESTYLE. Najlepsze ujęcia znajdują się w moim portfolio.

Nie musisz być modelem/modelką by stanąć przed moim obiektywem. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz sesję skontaktuj się ze mną. Robię zdjęcia również na zasadach TFP, głównie przy swoich projektach (sesjach tematycznych) i sama dobieram modelki, ale jeśli masz ciekawy pomysł pisz śmiało, może stworzymy coś razem?

 paulaapaule@gmail.com

Kontakt również przez Facebooka Pauli Photos oraz maxmodels.

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos.pl