o mnie


Cześć, jestem Pauli, witam Cię na mojej stronie :)

Zapewne znajdujesz się tutaj, bo chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie... a więc mam 24 lata i moją największą pasją jest fotografia. Chyba od zawsze uwielbiałam robić zdjęcia. Traktowałam to jako zabawę, sposób na spędzanie wolnego czasu i najważniejsze dla mnie - kolekcjonowanie wspomnień.

W podstawówce na urodziny dostałam swój pierwszy aparat i wtedy wszystko się zaczęło. Fotografia pochłonęła cały mój wolny czas. Na początku robiłam zdjęcia natury, codzienności i fotorelacje z wycieczek szkolnych. Później zaczęłam fotografować koleżanki, a nawet samą siebie. Tak chyba narodziła się miłość do fotografii portretowej. Do dzisiaj jest to mój ulubiony rodzaj fotografii, ale wykonuję też sesje rodzinne, dziecięce i par. Aparat towarzyszy mi w życiu codziennie. Myślę, że wciąż mam w sobie dużo z dziecka, co pozwala mi tworzyć kreatywnie i z wyobraźnią. Inspiruje mnie natura, muzyka, filmy, jak również ogrom zdjęć innych fotografów, które oglądam codziennie. Lubię naturalne światło i zachody słońca. Dokładam wszelkich starań, aby moje zdjęcia wyglądały estetycznie. Wciąż uczę się nowych rzeczy, nie tylko w kwestii samej fotografii, ale też obróbki zdjęć. Jestem amatorem, ale mówię sobie, że kiedyś będę mistrzem! Lubię światło dzienne, zachody słońca i naturalne kolory. Dokładam wszelkich starań, aby moje fotografie wyglądały naturalnie i estetycznie.

Nie musisz być modelem/modelką by stanąć przed moim obiektywem. Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz sesję skontaktuj się ze mną. Robię zdjęcia również na zasadach TFP, głównie przy swoich projektach (sesjach tematycznych) i sama dobieram modelki, ale jeśli masz ciekawy pomysł pisz śmiało, może stworzymy coś razem?

 paulaapaule@gmail.com

Kontakt również przez Facebooka Pauli Photos oraz maxmodels.

ZAJRZYJ NA MÓJ INSTAGRAM @pauliphotos